trhtrh

Uzvaras ielas virskārtas atjaunošanas darbu izpilde tika plānota Bauskas apvienības pārvaldes 2024. gada budžetā. Ņemot vērā, ka no Satiksmes ministrijas puses tika atbalstīts projekts “Kalna un Zaļās ielas seguma atjaunošanas un rotācijas apļa izbūves projektēšana, autoruzraudzība un būvuzraudzība”, kas vēl nebija zināms uz budžeta sastādīšanas laiku 2023. gada septembrī, pašvaldībai plānotos Uzvaras ielas darbus bija jāpārceļ un jāpielāgojas Kalna un Zaļas ielas rekonstrukcijas darbiem.

Balstoties uz augstāk minēto, Uzvaras ielas virskārtas atjaunošanas darbus nebija iespējams veikt vasarā, kad skolēniem ir brīvlaiks, līdz ar to darbi jāveic šobrīd, kad Zaļās un Kalna ielas asfaltēšanas darbi ir noslēgušies un būtiski satiksmes apgrūtinājumi Zaļās un Kalna ielas pārbūves darbu ietekmē vairs nav gaidāmi.

Uzvaras ielas virskārtas atjaunošanas darbus plānots veikt trīs nedēļu laikā.

Uzvaras ielas virskārtas atjaunošanas darbi plānoti no Bauskas apvienības pārvaldes budžeta. Ielas virskārtas atjaunošanas darbu izmaksas tiks sastādītas atbilstoši faktiskai izpildei.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ievērot satiksmes organizācijas shēmu izmaiņas.