apspriede

Saskaņā ar Bauskas novada domes 25.07.2024. lēmumu Nr. 290 (prot. Nr. 7, 5.p.) “Par Bauskas novada teritorijas plānojuma 1.redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai” uzsākta Bauskas novada teritorijas plānojuma (1.0) un Vides pārskata projekta sabiedriskā apspriešana.

Bauskas novada teritorijas plānojuma un Vides pārskata izstrādātājs: SIA “Grupa93”.

Ar Teritorijas plānojumu un Vides pārskatu redakciju var iepazīties portālā Ģeolatvijā: https://geolatvija.lv/geo/tapis#document_26423, kā arī informatīvajās planšetēs, kas atrodas šādos Bauskas novada valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC):

• Bauskas pilsētas VPVKAC, Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas nov.
  • Iecavas pilsētas VPVKAC, Skolas iela 4-40, Iecava, Bauskas nov.
  • Rundāles pagasta VPVKAC, Pilsrundāle 1, Rundāles pag., Bauskas nov.
  • Skaistkalnes pagasta VPVKAC, Skolas iela 1, Skaistkalne, Skaistkalnes pag., Bauskas nov.
  • Vecumnieku pagasta VPVKAC, Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pag., Bauskas nov.

Apspriešanas sanāksmes notiks klātienē ar iespēju pieslēgties arī attālināti:

Datums un laiks

Apvienību pārvaldes

Norises vieta

19.08.2024.

Vecumnieku

Vecumnieku tautas nama zāle, Rīgas iela 5,
Vecumnieku pag.

20.08.2024.

Rundāles

Rundāles Multifunkcionālā centra kultūras zāle,
Pilsrundāle 1, Rundāles pag.

21.08.2024.

Iecavas

Iecavas kultūras nams, Rīgas iela 18,
Iecava

22.08.2024.

Bauskas

Bauskas kultūras centrs, Kalna iela 18,
Bauska

(kā arī stratēģiskās ietekmes uz vidi novērtējuma Vides pārskata sabiedriskās apspriešanas sanāksme)

SVARĪGI: Lai pieteiktos attālinātai dalībai sanāksmē platformā ZOOM, lūdzam iepriekš (ne vēlāk kā divas stundas pirms sanāksmes) nosūtīt pieteikumu uz e-pastu info@g93.lv, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru vai e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt sanāksmes ielūgumu.

PRIEKŠLIKUMUS var iesniegt līdz 09.09.2024.:

Sabiedriskā apspriešana norisināsies no 2024. gada 8. augusta līdz 9. septembrim.

Kontaktpersona:

Dace Platonova