Der zināt

Iedzīvotāji aicināti vētras postījumos lūzušos koku zarus nogādāt Lidlauka ielā (skatīt attēlu zemāk). Aicinām pārliecināties, ka atvestie zari ir tīri, bez akmeņiem, metāliem un citiem piemaisījumiem, jo tie pēc tam tiks šķeldoti.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Bauskas pilsētas nodaļas vadītāju Gati Pauniņu, t. +371 27879715.

Bojāto šīferi no vētras skartajām teritorijām bez maksas līdz 26. jūlijam iespējams nodot Biržu ielā 8b, Bauskā, dalīto atkritumu šķirošanas laukumā darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 (pārtraukums no plkst. 12.00 līdz 13.00) un sestdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00.

Lai novērstu negodprātīgu situācijas izmantošanu, bojātais šīferis tiks pieņemts, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, objekta adresi, foto fiksāciju par vētras radītajiem postījumiem norādītajā adresē. Informējam, ka kapitālsabiedrībai SIA “Bauskas novada komunālserviss” ir tiesības vēlāk veikt būves apsekošanu, lai pārliecinātos, vai nodotā bojātā šīfera apjoms atbilst.

KONTEKSTS

Ceturtdien, 11. jūlijā, negaiss nodarījis būtiskus postījumus Bauskas novadā, īpaši cietusi Bauskas pilsēta. Informējam, ka vētras seku likvidēšanai mobilizēti visi iespējamie pašvaldības dienesti un kapitālsabiedrības.

Piektdien, 12. jūlijā, Bauskas novada pašvaldībā norisinājās operatīvā sanāksme par negaisa nodarītajiem postījumiem un to seku novēršanu, kurā piedalījās pašvaldības vadības komanda, Bauskas apvienības pārvaldes pārstāvji, Pašvaldības policijas priekšnieks Bauskas Kultūras centra direktors, Bauskas muzeja direktors , SIA “Vizii Urban” pārstāvji, SIA “Bauskas novada komunālserviss” pārstāvji, kā arī Viedās administrācijas un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvis.