Pašvaldība

Bauskas novada domes 28. decembra sēdē apstiprināti Bauskas novada pašvaldības iestāžu „Bauskas apvienības pārvalde”, „Rundāles apvienības pārvalde” un „Vecumnieku apvienības pārvalde” vadītāju vietnieki, kuri amata pienākumus sāks pildīt no 2024. gada 2. janvāra.

Bauskas apvienības pārvaldes vadītājas Līgas Vasiļauskas vietnieka pienākumus pildīs pašreizējā Bauskas pilsētas nodaļas vadītāja Dace Šķiliņa, kura vienīgā pieteica savu kandidatūru amata konkursā. Pēc vietnieka stāšanās amatā, uz Bauskas pilsētas nodaļas vadītāja amata vietu tiks rīkots konkurss.

Dace Šķiliņa par prioritāriem darbiem uzskata Bauskas Rātslaukuma teritorijas sliktā stāvoklī esošās daļas atjaunošanu, Bauskas pilskalna teritorijas labiekārtošana, Plūdoņa ielas posma rekonstrukcija posmā, kurā nav gājēju celiņa, kā arī nākotnē plānots sakārtot Bauskas vecāko ielu – Kalēju ielu. D. Šķiliņa informēja, ka uzsākts darbs pie atkritumu urnu iepirkšanu, kuras iekļausies pilsētvidē un tiek veidots vienots svētku dekorāciju koncepts.

dace
Dace Šķiliņa

Rundāles apvienības pārvaldes vadītāja Aigara Sietiņa vietnieka amatu ieņems Ivars Čerļenoks, līdzšinējais Rundāles apvienības pārvaldes Komunālā dienesta vadītājs. Uz vietnieka amata vietu pieteicās divi pretendenti, par labāko izvērtēšanas komisijai atzīstot Ivara Čerļenoka kandidatūru.

I.Čerļenoks domes deputātiem sacīja, ka ir gatavs pildīt šī amata pienākumus un kā prioritāros darbus min infrastruktūras uzlabošanu, iedzīvotāju konsultatīvās padomes sadarbības veicināšanu ar apvienības pārvaldi, kā arī veikt gājēju celiņu apgaismojuma uzlabošanas darbus.

Ivaras
Ivars Čerļenoks

Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītājas Daces Šileikas vietnieka amatā iecelts Ingars Štelfs, kurš šobrīd ieņem SIA „Bauskas novada komunālserviss” Vecumnieku iecirkņa tehniskās nodaļas vadītāja amatu. Ingars vienīgais pieteica savu kandidatūru amata konkursā.

I.Štelfs kā prioritāros darbus min ceļu un ielu uzturēšanu ikdienā, uzlabojot ceļu un ielu infrastruktūru, kā arī iepirkumu procedūru rezultātā, plānots uzlabot ceļu uzturēšanas kvalitāti, veicināt efektīvāku darbu izpildes kontroli. Ingars arī cer panākt ielu dubultā seguma ieklāšanu pagastos, kā arī rūpēties par kopējo apvienības infrastruktūru.

Ingars
Ingars Štelfs

Atgādinām, ka Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja Normunda Vāvera vietnieks ir Mārtiņš Vilciņš.

Lēmums par vadītāju vietnieku iecelšanu amatā domes sēdē balstīts uz katras apvienības nolikumu, Pašvaldību likuma 10.panta pirmās daļas 10. punktu, kurā noteikts, ka tikai dome var iecelt amatā un atbrīvot no amata pašvaldības iestāžu vadītājus, kā arī balstoties uz 2023.gada 29.novembra izveidotās pretendentu atlases komisijas darba rezultātiem.