Pašvaldības policija
PP

2024. gada 23. oktobrī pieredzes apmaiņas nolūkos Bauskas novada pašvaldības policiju apmeklēja kolēģi no Saldus novada pašvaldības policijas. Ciemiņiem tika izrādītas Bauskas novada pašvaldības policijas telpas Uzvaras ielā 6, kā arī jaunā policijas ēka Dārza ielā 8b. Vizīte notika draudzīgā un atvērtā atmosfērā, brīvi uzdodot jautājumus, daloties ar savu pieredzi, idejām.

Šāda veida sadarbība starp dažādu pašvaldību policijām ir ļoti izplatīta un sniedz daudzpusīgas priekšrocības.

PP

Katra pašvaldības policijas savā darbā saskaras ar specifiskām darba problēmām un ir izstrādājusi savas metodes to risināšanai. Šādā veida  tikšanās reizēs, daloties ar savu pieredzi ir iespējams atrast labāko risinājumu, pārņemt labāko praksi, ko pielietos turpmākajā darbā.

Pieredzes apmaiņas pasākumi veicina profesionālo attīstību, ļauj paplašināt zināšanas un prasmes, kā arī stiprina sadarbību starp pašvaldībām, kas var būt noderīga, risinot kopīgas problēmas sabiedriskās kārtības nodrošināšanai valstī.