Pašvaldības policija
policija

Bauskas novada domes 27. jūnija sēdē iestādes „Bauskas novada pašvaldības policija” priekšnieka amatā vienbalsīgi iecelts Egīls Gailis. Ar E. Gaili tiks noslēgts darba līgums uz nenoteiktu laiku, nosakot trīs mēnešu ilgu pārbaudes laiku. Jaunais pašvaldības policijas priekšnieks amatā stāsies 2024. gada 1. jūlijā.

Egīls Gailis vairāk nekā 26 gadus dienējis Valsts policijā dažādos amatos, tostarp bijis Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks. Pašlaik atrodas izdienas pensijā un līdz šim turpinājis dienestu, pildot Bauskas novada pašvaldības policijas vecākā inspektora amata pienākumus, tāpēc labi pārzina pašvaldības policijas darba specifiku.

Stājoties amatā, E. Gailis  ir gatavs ieguldīt savas zināšanas, spēkus un darba enerģiju pašvaldības policijas  attīstībā, īpašu uzmanību pievēršot prevencijas darbam. Jaunais pašvaldības policijas priekšnieks vēlas panākt, lai iedzīvotāji maksimāli uzticētos pašvaldības policijai un lai tā spētu nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību katram novada iedzīvotājam un viesim.