Der zināt
Bauskas novada pašvaldība iegādāsies ēku Rudzu ielā 14A

Nekustamā īpašumā Rudzu ielā 14A, Bauskā uz nomas līguma pamata darbojas Bauskas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde „Saulespuķe”. Ēkas īpašnieki vēlas nekustamo īpašumu pārdot. Lai turpinātu Bauskas novada iedzīvotājiem nodrošināt kvalitatīvu vispārizglītojošo pirmsskolas izglītības un speciālās izglītības programmas, Bauskas novada dome lēmusi pieņemt biedrības „Latvijas SOS Bērnu ciemata asociācija” piedāvājumu iegādāties bērnudārza ēku Rudzu ielā 14 A, Bauskā. Pirkuma cena saskaņā ar SIA „LVKV” 2022.gada 14.martā veikto nekustamā īpašuma novērtējamu ir  400 000 euro (četri simti tūkstoši euro).

Saskaņā  ar ierakstiem Zemgales rajona tiesas Īslīces pagasta zemesgrāmatas nodalījumā Nr. 10000032445 bērnudārza ēka ietilpst asociācijai piederošā ēku (būvju) nekustamā īpašuma „Imantas 1”  ar kadastra Nr.  4068 503 0029, adrese: Rudzu iela 14, Bauska, Bauskas novads, sastāvā. Bērnudārza ēka ir saistīta ar zemesgabalu ar kadastra Nr. 4068 003 0009, kas pieder Latvijas Republikas Finanšu ministrijai.

Bērnudārza ēka ir jāatdala no ēku un būvju nekustamā īpašuma „Imantas 1” un ir jāizveido jauns ēku (būvju) nekustamais īpašums, kura sastāvā ietilpst tikai bērnudārza ēka.

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists