Der zināt
Bauskas novada pašvaldības Ekonomikas un finanšu departamenta Grāmatvedības nodaļa aicina darbā grāmatvedi

Bauskas novada pašvaldības iestāde „Bauskas novada administrācija”, reģistrācijas Nr.4090035851, izsludina pieteikšanos uz grāmatveža amatu Ekonomikas un finanšu departamenta Grāmatvedības nodaļā (darba vietas adrese: Uzvaras iela 6, Bauska):

1 amata vieta uz noteiktu laiku;

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vidējā speciālā vai pirmā līmeņa augstākā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā;
  • grāmatvedības kārtošanas un nodokļu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana, un prasmes to piemērošanā;
  • pieredze grāmatvedības uzskaitē valsts un pašvaldību budžeta iestādēs, budžeta iestāžu gada pārskatu, periodisko pārskatu sastādīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • labas datora lietošanas prasmes (priekšrocība pretendentam ar pieredzi finanšu vadības programmas „Gvedis” lietošanā).

Galvenie darba pienākumi:

  • veikt atbildīgā grāmatveža pienākumus Bauskas novada pašvaldības iestādēs;
  • nodrošināt finanšu operāciju uzskaiti saskaņā ar normatīvo aktu prasībām;
  • nodrošināt ilgtermiņa un īstermiņa saistību un prasību uzskaiti atbilstoši līgumiem, noteiktajām uzskaites dimensijām un normatīvo aktu prasībām;
  • veikt ilgtermiņa ieguldījumu, mazvērtīgā inventāra un krājumu analītisko un sintētisko uzskaiti;
  • sagatavot un iesniegt attiecīgajām institūcijām nepieciešamās atskaites;
  • piedalīties gada inventarizācijas procesos;
  • veikt darba samaksas aprēķināšanu un sagatavot atskaites, kas saistītas ar darbinieku kustību, darba samaksu un to saistītajiem nodokļiem.

Piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas 1075 EUR
  • sociālās garantijas;
  • draudzīgu un profesionālu darba kolektīvu.

Pretendentam jāiesniedz:

  • motivētu pieteikuma vēstuli;
  • dzīves un darba gaitu aprakstu (Curriculum Vitae);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī izziņas kopiju par to, kādam Latvijā piešķirtam akadēmiskajam grādam vai diplomam atbilst izglītības dokuments, ja tas iegūts ārvalstīs;
  • atsauksmes/rekomendācijas (ja ir);
  • citu dokumentu kopijas (apliecības, sertifikātus), kuras pretendents uzskata par nepieciešamām (nozīmīgām).

Pieteikumu, norādot “Pieteikums uz grāmatveža amatu”, var iesniegt, iesūtot dokumentus uz e-pasta adresi: dace.strazdina@bauska.lv. Tālrunis uzziņām +371 63960199 (Aigars Vērmanis, Grāmatvedības nodaļas vadītājs).

Pieteikums jāiesūta līdz 2022.gada 12.decembrim, pēc šī termiņa saņemtie pieteikumi netiks vērtēti.

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Bauskas novada pašvaldības iestādei "Bauskas novada administrācija".