Der zināt Dziesmu un deju svētki
Paraugi

Ņemot vērā, ka  Dziesmu un Deju svētkos gan piedalīsies, gan apmeklēs daudzi diasporas pārstāvji, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (turpmāk Pārvaldes) Rīgas 1. nodaļa strādās arī sestdienās – 1. un 8. jūlijā no plkst. 8:00 līdz plkst. 15:00, lai nodrošinātu Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem papildu iespējas svētku laikā noformēt personu apliecinošus dokumentus.

Pakalpojumu saņemšana notiks gan “dzīvās” rindas kārtībā – tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā –, gan pēc iepriekš veikta pieraksta.

Iepriekšēju pierakstu var veikt Pārvaldes tīmekļa vietnes www.pmlp.gov.lv sadaļā “Tiešsaistes pieraksts” vai arī, zvanot uz tālruni: +37167829750 vai +37167829775.

Abās sestdienās būs iespējams iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu arī attālināti, izmantojot Qticket mobilo lietotni. Tādējādi klienti var taupīt laiku un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Lai pakalpojumu saņemšana noritētu veiksmīgi, uz jaunās pases un/vai eID kartes nomaiņu obligāti jāņem līdzi savs vecais personu apliecinošais dokuments, kurš būs jānodod nodaļā.

Tāpat vēršam klientu uzmanību, ka sestdienās netiks sniegts uzturēšanās atļauju eID kartes noformēšanas un izsniegšanas pakalpojums.

Pārvaldes Rīgas 1. nodaļas atrodas Čiekurkalna 1. līnija 1, k-3.