Iecava Sabiedrība Apbalvojumi
Ilze Kalniņa-Dauga

Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2023. gada 4. aprīļa lēmumu 104 sabiedrības pārstāvjiem piešķirti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi – Triju Zvaigžņu ordenis, Viestura ordenis un Atzinības krusts.

Latvijas valsts augstākie apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuru godprātīgais darbs, aktīvā pilsoniskā stāja, pašaizliedzība, drosme un patriotisms stiprina Latviju kā demokrātisku, tiesisku un nacionālu valsti.

Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā ar Atzinības krustu apbalvota un iecelta par Atzinības krusta virsnieci Rīgas Tālmācības vidusskolas dibinātāja, iecavniece Dr. paed. Ilze Kalniņa-Dauga.

Bauskas novada pašvaldība lepojas un sveic Ilzi Kalniņu-Daugu ar piešķirto augsto novērtējumu.

Ilze Kalniņa-Dauga ir Iecavas vidusskolas absolvente, viena no valstī zināmākajām iecavniecēm: dibinājusi pirmo tālmācības vidusskolu Latvijā - Rīgas Tālmācības vidusskolu (RTV), Ilze ir arī Latvijas Tālmācības profesionālā centra dibinātāja, izglītības programmas Panākumu Universitāte” izveidotāja, bijusi arodbiedrības Latvijas izglītības vadītāju arodbiedrība” prezidente, daudzu ar aktuāliem izglītības jautājumiem saistītu publikāciju autore un izglītības jautājumu eksperte. Par ilgstošu, priekšzīmīgu un panākumiem bagātu darbību izglītības un uzņēmējdarbības jomā un Iecavas novada vārda popularizēšanu Latvijas mērogā 2019. gadā Ilzei piešķirts pašvaldības apbalvojums – goda nosaukums „Iecavas Gada cilvēks”.

Valsts apbalvojumu pasniegšanas ceremoniju tiešraidē būs iespējams skatīties Latvijas Televīzijas 1. kanālā 4. maijā.