Jaunatne

Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam atklātā projektu konkursā „Atbalsts jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī” Bauskas novada pašvaldības projekts „IEZĪMĒ SEVI” ar identifikācijas Nr. VP2022/5-23 ir ieguvis finansējumu 6998,00 EUR aktivitāšu īstenošanai.

Projekta „IEZĪMĒ SEVI” mērķis ir veicināt Bauskas novada jauniešu dzīves kvalitāti, informācijas pieejamību par iespējām, ko piedāvā nevalstiskais sektors, pašvaldība, valsts un Eiropa. Īpašā mērķgrupa ir novada izglītības iestāžu skolēni. Ar projekta aktivitātēm plānots sekmēt skolēnu pašpārvalžu darbību un veidot atbalsta mehānismus tās attīstībai. Tiks rīkoti trīs jauniešu forumi (februārī, martā, aprīlī), kuri apvienos visas Bauskas novada izglītības iestādes.

Forumos skoIezīmēsim sevi un stiprināsim novada skolu pašpārvaldes Eiropas Komisijas atbalstītā projekta „EJG Latvkas darba un dzīves prasmes. lu pašpārvaldes dalībniekiem būs iespēja tīkloties, mācīties un veidot draudzību. Izveidosim kopīgu novada jauniešu iespēju karti „ES UN MANS PLĀNS”, kura tiks izvietota visās Bauskas novada izglītības iestādēs un jauniešu telpās, kā arī tā būs pieejama elektroniski. Jaunieši, kuri iesaistīsies, būs informācijas nesēji un iezīmēs sevi, savu personību sabiedrībā, savā kopienā un izglītības iestādē.