Vecumnieku apvienības pārvalde
Vecumnieki

Uzsākot pārbūves darbus Vecumnieku pagasta pārvaldes ēkā (Rīgas ielā 29A, Vecumniekos), no 2. septembra, līdz pat 2025. gada februārim pašvaldības darbinieki apmeklētājus pieņems citās telpās.

• Sociālā dienesta ģimenes atbalsta nodaļa un psihologi apmeklētājus pieņems Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra "Sarkanā skola" telpās;
  • Sociālā dienesta sociālās palīdzības un sociālā darba nodaļa, kā arī Bāriņtiesa apmeklētājus pieņems Rīgas ielā 29A, ieeja no Pašvaldības policijas puses;
  • Bauskas novada komunālserviss klientus pieņems Ceriņu ielā 9A.

Lūdzam visus iedzīvotājus iepriekš sazināties ar pašvaldības darbiniekiem pa mobilo telefonu, lai precizētu tikšanās vietu un laiku.

Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda projekta ietvaros Vecumnieku pagasta pārvaldes ēkā iecerēts veikt vairākus uzlabojumus. Tiks pārbūvēta ieeja, lai nodrošinātu pieejamību cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, pašvaldības sociālo pakalpojumu saņemšanai, kā arī tiks veikti uzlabojumi iekštelpās vides pieejamības nodrošināšanai.

Pateicamies par sapratni un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!