Pašvaldība
Salātu iela

Atklāta konkursa rezultātā 19. jūnijā ir noslēgts līgums ar SIA „ReālProjekts” par būvprojekta „Salātu ielas posma no Zaļās ielas līdz Dārza ielai pārbūve, Bauskā” izstrādi un autoruzraudzību. Pašvaldības pārstāvji ar uzņēmuma projektētāju tikās 28. jūnijā, lai klātienē apsekotu objektu un pārrunātu veicamos darbus.

Vispārīgie projektēšanas nosacījumi ietver, piemēram, ceļa seguma pārbūves projektēšanu, atjaunojot pamata nesošo kārtu un paredzot satiksmes slodzei atbilstošu biezumu; ietvju pārbūvi; automašīnu novietošanas iespēju paplašināšanu; rotācijas apļa izbūvi satiksmes drošības uzlabošanai; gājēju drošības barjeru izbūvi un teritorijas labiekārtošanu.

Salātu iela 2

Kopējais projektējamā posma garums ir aptuveni 570 metri. Noslēgtā līguma summa - 32 670,00 eiro (ar PVN 21%), būvprojekta izstrādes termiņš – 2024. gada sākums.

Būvprojekta izstrāde ir pirmais solis ielas pārbūves īstenošanai. Pašvaldība turpina vērtēt iespējas finansējuma piesaistē, lai būvprojektu varētu īstenot.  Salātu ielas posma no Zaļās ielas līdz Dārza ielai uzlabošana dos būtisku ieguldījumu pilsētvides infrastruktūras attīstībā, padarot to ērtāk lietojamu un pievilcīgāku gan pilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem.

Salātu iela 3