10203.jpg

Tiek uzsākti projekta “Bauskas pilsētas Krasta ielas posms no Skolas ielas līdz Mūsas tiltam” īstenošanas darbi.  Projekts tiek īstenots ar mērķi uzlabot autoceļa segumu, satiksmes drošību un nodrošināt kvalitatīvu piekļuvi iedzīvotājiem pie saviem īpašumiem.

Esošās ielas trases posmam  ir paredzēts pārbūvēt un atjaunot tikai asfalta un šķembu pamata kārtas segumu. Izbūvējamā posma garums ir 395 m, kuros paredzēts asfalta seguma ieklāšana divās kārtās, ka arī veikt komunikāciju pārbūvi, zaļās zonas ierīkošanu, ceļa aprīkojuma uzstādīšanu un labiekārtošanu.

Ielas seguma maiņas darbu veicējs  SIA “GP Holding”. Darbus plānots paveikt 14 nedēļās, ieskaitot objekta nodošanu ekspluatācijā. Projekta īstenošana paredzēta 2022.- 2023.gadā. Šobrīd notiek dokumentācijas iesniegšana Būvniecības informācijas sistēmā (BIS) un tiklīdz būvuzņēmējs saņems objekta būvdarbu uzsākšanas nosacījumu saskaņojuma atzīmi, tiks uzsākts objekta izbūves process.

Projekta “Seguma maiņa objektā “Bauskas pilsētas Krasta ielas posms no Skolas ielas līdz Mūsas tiltam”” īstenošanā iesaistītie:

• Būvuzņēmējs: SIA “GP Holding” - līguma summa 140 008,71 EUR ar PVN, būvuzņēmēja atbildīgais pārstāvis Edmunds Paiders, tālr. +371 26600554.
  • Autoruzraudzība: SIA „BM-projekts” - līguma summa 1 089,00 EUR ar PVN, atbildīgais autoruzraugs Didzis Dāle, tālr. +371 26191009.
  • Būvuzraudzība: SIA “Somniar” - līguma summa 3 844,17 EUR  ar PVN, atbildīgais būvuzraugs Dmitrijs Bohonko, tālr. +371 26318397.
  • Pasūtītāja pārstāvis: Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas novada administrācija” Attīstības un būvniecības departamenta Būvniecības nodaļas projektu vadītāja inženierbūvēs Laima Berga, tālr. +371 20283888.

Artūrs Dulbe,
Bauskas novada pašvaldības