Uzņēmējdarbība
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa aicina uzņēmējus un visus interesentus pieteikties dalībai tiešsaistes pasākumam

2022. gads ir iesācies ar dažādiem notikumiem, kas ietekmē visus uzņēmumus visās nozarēs. Papildu Covid-19 pandēmijas radītajām sekām un ekonomikas satricinājumiem, uzņēmējiem nākas saskarties ar strauji pieaugušajām energoresursu cenām un to izraisīto enerģētikas krīzi.

Diskusijas norise:

• 12:50 – 13:00 Pieslēgšanās Zoom platformai,
  • 13:00 – 15:00 Prezentācijas un diskusija par vidēja un ilgtermiņa aktivitātēm, kas palīdzētu stabilizēt enerģētikas jomu Latvijā, veidotu labvēlīgāku uzņēmējdarbības vidi un ļautu turpmāk izvairīties no līdzīgiem ekonomikas satricinājumiem.

Diskusijas dalībnieki:

• Gatis Silovs, EM Enerģētikas finanšu instrumentu nodaļas vadītājs,
  • Kaspars Osis, "RCG Lighthouse" valdes priekšsēdētājs,
  • Toms Auškāps, “Balticovo” (tbc),
  • Andris Vanags, “Gren Latvija” valdes priekšsēdētājs,
  • Ivars Reinhards, "WWL Houses" valdes priekšsēdētājs.

Pasākums norisināsies Zoom platformā. Dalība bezmaksas un tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. Pirms pasākuma reģistrētie dalībnieki  e-pastā saņems informāciju par pieslēgumu.

Papildus informācija: jelgava@ltrk.lv  Tel. +371 28646086 (Baiba)

*Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.

Plašāka informācija: www.ltrk.lv