Der zināt
Lemj par aizņēmumu projekta ”Vēsturiskais ceļš: Raudondvaris-Bauska” īstenošanai

Bauskas novada dome 2019. gada 27. jūnijā pieņēma lēmumu “Par atbalstu Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projektam “Vēsturiskais ceļš: Raudondvaris – Bauska””.

Projekts “Vēsturiskais ceļš: Raudondvare - Bauska (HRRB)”, Nr.LLI-498 (turpmāk – projekts) tiek īstenots Interreg V-A Latvijas - Lietuvas Pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 ietvaros. Projekta īstenošana turpinās līdz 2022.gada 31.decembrim.

Projekta mērķis ir attīstīt kultūras un dabas mantojuma objektus, pakalpojumus un produktus reģionālā mērogā, palielināt apmeklētāju skaitu ārpus tūrisma sezonas.

Projekta investīciju daļas segšanai un līdzfinansējuma daļas nodrošināšanai nepieciešams 2022.gadā ņemt aizņēmumu Valsts kasē par kopējo summu līdz 152 597,71 EUR. Inventāra iegāde 11 520,20 EUR finansējama no Bauskas novada pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Deputāti nolemj lūgt Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomei atļaut 2022.gadā ņemt aizņēmumu līdz 152 597,71 EUR Valsts kasē ar tās noteikto aizņēmuma procentu likmi projekta “Vēsturiskais ceļs: Raudondvaris-Bauska”, Nr.LLI-498 īstenošanai.