Rundāles apvienības pārvalde
Atsavināšana

Deputāti pieņēma lēmumu atļaut Bauskas novada pašvaldības iestādei “Rundāles apvienības pārvalde” palielināt no nekustamā īpašuma atsavināšanas iegūtos ieņēmumus par 68 022 EUR, jo ieņēmumi no valsts (pašvaldību) īpašuma iznomāšanas, pārdošanas un no nodokļu pamatparāda kapitalizācijas tika plānoti 71 703 EUR apmērā, bet faktiskā budžeta izpilde ir 139 725 EUR.

Atbilstoši domē apstiprinātajai kārtībai, kādā notiek pašvaldības nekustamā īpašuma atsavināšanas process un atsavināšanas rezultātā iegūto līdzekļu izlietošana Bauskas novada pašvaldībā, papildu līdzekļus plānots izmantot Bauskas novada Viesturu pagasta Svitenes tiltam autoceļa Bērstele-Centra kalte 0,21 km, jo pēc inspekcijas veikšanas, konstatēti defekti, kas var būtiski ietekmēt tilta nestspēju. LVC rekomendē nekavējoties veikt nepieciešamos pasākumus tilta droša ekspluatācijas režīma noteikšanai. Papildus pie ieplānotajiem 23 tūkst. EUR no atsavināšanas līdzekļiem tiks izlietoti 20 tūkst. EUR.

15 000 EUR tiks izlietoti Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā pašvaldībai piekritīgo zemesgabalu un valdījumā esošo ēku kadastrālajai uzmērīšanai.

10 951 EUR - Loka un Dārza ielas asfaltēšanas projekta izstrādei un autoruzraudzībai, kā arī Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā esošā nekustamā īpašuma Avoti 1 uzturēšanai nepieciešami papildus līdzekļi 1 020 EUR.