Sabiedriskais transports
pietura

Bauskas novada pašvaldība informē, ka Bauskā norisinās būtiski Kalna ielas remontdarbi, kas saistīti ar satiksmes organizācijas izmaiņām, un laika periodā līdz 2024. gada 5. augusta būs slēgta sabiedriskā transporta autobusu pieturvieta “Rātslaukums (Bauska)” visos maršrutos Bauska-Rīga-Bauska.

Lēmums pieņemts balstoties uz saņemto informācija no sabiedrisko transportu pakalpojuma sniedzējā "NORDEKA", par problemātisku pieturvietas “Rātslaukums (Bauska)” izmantošanu remontdarbu laikā  maršrutos Bauska-Rīga-Bauska, kuros kursē lielās ietilpības autobusi.

Ņemot vērā situāciju, Bauskas novada pašvaldība saņēmusi Autotransporta direkcijas saskaņojumu pieturvietas “Rātslaukums (Bauska)” slēgšanai līdz 2024. gada 5. augustam visos maršrutos Bauska-Rīga-Bauska.