5. maijā noslēdzās skolēnu pieteikumu iesniegšana vasaras nodarbinātībai. Uz 129 darba vietām pieteicās kopumā 530 jaunieši vecumā no 13 līdz 20 gadiem, tajā skaitā 193 skolēni vecumu grupā 13 un 14 gadi, kā arī 337 skolēni vecuma grupā no 15 līdz 20 gadiem.

Bauskas novada pašvaldība sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) realizē pasākumu „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”, kā arī no pašvaldības budžeta līdzekļiem tiks finansēta skolēnu nodarbinātība skolēniem no 13 līdz 14 gadiem, kopā piedāvājot 129 darba vietas trīs vasaras mēnešos.

13 un 14 gadus vecajiem jauniešiem pašvaldība šogad piedāvā 32 darba vietas trijos vasaras mēnešos un  konkurss uz vakanci - seši jaunieši novada ietvaros, savukārt jauniešiem no 15 gadiem - kopā 97 darba vietas un vidēji trīs jaunieši uz vakanci.

Pašlaik rindas kārtībā tiek izvērtēti visi pieteikumi, ņemot vērā noteiktās prioritātes un dzīvesvietu. Tuvāko dienu laikā informācija tiks nosūtīta visiem skolēnu nodarbinātības pasākuma dalībniekiem. Skolēni, kuri apstiprināti dalībai, tiek individuāli uzrunāti, sniedzot informāciju par nepieciešamajiem dokumentiem līguma slēgšanai.

Katru gadu tiek apzināti darba vadītāji, izvērtējot gan jauniešu iesaisti un motivāciju, gan piedāvāto darbu daudzveidību. Lai sniegtu jauniešiem daudzveidīgu piedāvājumu un iespējas apgūt un pilnveidot zināšanas un prasmes, katru gadu tiek apzinātas un uzrunātas jaunas darba vietas, nodrošinot arī teritoriālo pārklājumu.

Paldies visiem interesentiem par dalību nodarbinātības pasākumā!