Vecumnieku apvienības pārvalde
attēls

Ar mērķi nodrošināt ērtāku un dzīvesvietai tuvāku atbrīvošanos no lielgabarīta atkritumiem, Bauskas novada pašvaldība sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide” aicina Vecumnieku apvienības pārvaldes iedzīvotājus no 18. novembra bez maksas nodot lielgabarīta atkritumus.

Lielgabarīta nodošanas akcija notiks septiņās adresēs:

• Ceriņu iela 9a, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts;
  • Misa, blakus garāžām, Vecumnieku pagasts;
  • Pagastmāja, Kurmenes pagasts;
  • Skolas iela 1, Skaistkalne, Skaistkalnes pagasts;
  • Liepu iela 14, Valles pagasts;
  • Bauskas iela 2, Bārbele, Bārbeles pagasts;
  • Stelpes pagasta nams, Stelpe, Stelpes pagasts.

Konteineri šajās adresēs tiks nogādāti pakāpeniski un visās adresēs būs pieejami no 18. novembra. Nodot lielgabarīta atkritumus šajos konteineros būs iespējams, kamēr konteineri tiks piepildīti.

Akcijas laikā tiks savākti un lielgabarīta atkritumu konteineros drīkst izmest:

• mēbeles (skapjus, gultas, dīvānus u.c.),
  • mājsaimniecības priekšmetus (spoguļus, žalūzijas, matračus u.c.),
  • bērnu inventāru (ratiņus, ragavas, rotaļlietas),
  • sporta inventāru un dzīvnieku inventāru.

Atgādinām, ka lielgabarīta atkritumu konteineros nedrīkst izmest elektropreces, baterijas, datorus, sadzīves tehniku, vannas, tualetes podus, dušas kabīnes, autoriepas, akumulatorus, auto detaļas, sadzīves ķīmiju, būvgružus.

Informācija par SIA “Eco Baltia vide” pakalpojumiem pieejama šeit. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties, zvanot pa tālruni 8717 vai rakstot: vecumnieki@ecobaltiavide.lv.