Pašvaldība
attēls

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone, vietniece Kristīne Stašāne, Personāla attīstības nodaļas vadītāja Kristīne Jermakoviča, Nodarbinātības pasākumu departamenta direktors Pāvels Beļisovs un NVA Bauskas filiāles vadītāja Igunda Bēmane  31.oktobrī tikās ar Bauskas novada domes priekšsēdētāju Aivaru Okmani. Tika pārrunāti nodarbinātības veicināšanas un sadarbības jautājumi.

Kā viens no būtiskākajiem sarunu tematiem bija skolēnu nodarbinātības pasākumi vasarā, kurus pašvaldība īsteno sadarbībā ar NVA. Kā atzina domes priekšsēdētājs, pašvaldība  ir gatava palielināt vasarā nodarbināto skolēnu skaitu, tādejādi sniedzot skolēniem lietderīga laika izmantošanas iespējas.

Sadarbībā ar NVA pašvaldība īsteno arī algoto pagaidu sabiedrisko darbu programmu, kuros iesaista bezdarbniekus, kuri vēlas strādāt, bet dažādu iemeslu dēļ nevar atrast piemērotu pastāvīgu darbu.

NVA direktore E.Simsone pastāstīja par atbalsta pasākumiem, kādus iestāde piedāvā uzņēmējiem, atzīstot, ka bezdarba rādītāji Bauskas novadā nesasniedz četrus procentus un tas ir labs rādītājs. Kopumā šī gada oktobra beigās Bauskas novadā ir 834 bezdarbnieki.

Vizītes ietvaros NVA vadība apmeklēja arī SIA „Lamela” un klātienē iepazinās ar NVA Bauskas filiāles darbu.