Projekti
Pagalmu un putras svētkos Bauskas novada pašvaldība aicina uz satikšanos Dambja ielā

2019.gada 7.septembrī no plkst. 11:00 - 16:00 Bauskas vecpilsētā norisināsies jau IX Pagalmu svētki un VII Putras godēšana. Bauskas novada pašvaldība aicina visus svētku apmeklētājus uz satikšanos labiekārtotajā atpūtas laukumā Dambja ielā 2, Bauskā, lai kopīgi svinētu svētkus un iepazīstinātu ar informāciju par pašvaldības aktuālākajiem projektiem.

rgregreg(3).jpg

“Accelerate SUNShINE” (ID 754080) projekta partnera –Bauskas novada pašvaldība – informatīvā telts “Dod mājai otru dzīvi”, kurā interesentiem būs lieliska iespēja uzzināt vairāk par visaptverošu daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu un tās ieguvumiem ēku iedzīvotājiem.

rgrgrge(2).png

Energopārvaldnieks Raitis Ignatjevs, kopā ar Bauskas namu apsaimniekotāju SIA Vides serviss informēs interesentus par daudzdzīvokļu ēku visaptverošas atjaunošanas iespējām, kā arī finansiālo atbalstu, ko sniedz Bauskas novada pašvaldība Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta “Accelerate SUNShINE” ietvaros.

Projekta “Pasākumi Bauskas novada sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros notiks sarunas par bērnu imunitāti. Pasākuma laikā būs iespēja pārbaudīt savu veselību - asinsspiedienu, ķermeņa masas indeksu (ĶMI) un glikozes līmeni asinīs.

rgrh(5).jpg

Projekta “Zaļās infrastruktūras pilnveidošana zemieņu upju ainavā (ENGRAVE)” ietvaros pasākuma laikā tiks prezentēta projekta ideja un mērķi, kā arī projekta īstenojamās aktivitātes Bauskas novadā. Pasākuma apmeklētājiem tiks dota iespēja iepazīties ar multifunkcionālās iekārtas – amfībijas modeli TRUXOR 5045, regulārai upju pļaušanai Bauskas novada pašvaldībā.

rgregeger(2).png

Novēlam, lai visiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem izdevušies svētki un uz tikšanos mūsu informatīvajā teltī - “Bauskas novads - veselai videi un sabiedrībai!”