Pašvaldība Sabiedrība
Dators

Bauskas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) aicina iedzīvotājus pieteikt un no 1. jūnija izmantot pakalpojumu „Attālinātais ierēdnis”.

Pakalpojums „Attālinātais ierēdnis” ir attālināta, personalizēta konsultācija ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID), Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA)  vai Valsts zemes dienesta (VZD) speciālistu. Tā kā Bauskas pilsētas VPVKAC divas institūcijas - VSAA  un VZD - pakalpojumus klientiem jau sniedz klātienē, Bauskas pilsētas VPVKAC pakalpojumu „Attālinātais ierēdnis” fiziskas personas var saņemt tikai ar VID. Attālinātu konsultāciju ar VID, VSAA, VZD kopš 2022. gada septembra jau sniedz Rundāles un Vecumnieku VPVKAC.

Pakalpojuma piedāvājums:

• VID - padziļinātā konsultācija fiziskai personai par kapitāla pieaugumu situācijās, kad tiek atsavināts personīgais nekustamais īpašums;
  • VSAA - padziļinātā konsultācija fiziskai personai par vecuma pensiju, slimības pabalstu, invaliditātes pensiju un vecāku pabalstu;
  • VZD - padziļinātā konsultācija fiziskai personai par visiem Valsts zemes dienesta sniegtajiem pakalpojumiem.

Attālinātās, personalizētās konsultācijas Bauskā tiek nodrošinātas:

• Trešdienās: 13:00-13:50; 14:00-14:50; 15:00-15:50
  • Piektdienās: 09:00-09:50; 10:00-10:50; 11:00-11:50

Konsultācijai jāpiesakās nedēļu iepriekš pie Bauskas VPVKAC darbinieka, kurš sniegs atbalstu veiksmīgai video konsultācijai. Nākot uz konsultāciju, līdzi jāņem personu apliecinošais dokuments - pase vai identifikācijas karte.