Der zināt
Pakrojā parakstīts līgums par tūrisma akcijas «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» organizēšanu

24.februārī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un Biržu rajona pašvaldības,  Pasvales rajona pašvaldības, Pakrojas rajona pašvaldības, Jonišķu rajona pašvaldības priekšsēdētāji parakstīja sadarbības līgumu par ikgadējās tūrisma apceļošanas akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” organizēšanu arī šajā gadā.

Akcijas norise plānota no 1.maija līdz 30.augustam. Tās ietvaros akcijas teritorijā būs jāapmeklē 24 objekti, jāatrisina uzdevumi un jānofotografējas. Akcijas kartes no 1.maija būs pieejamas Tūrisma informācijas centros Bauskā, Vecumniekos, Biržos, Pasvalē, Pakrojā un Jonišķos. Izpildot visus akcijas noteikumus, akcijas dalībniekiem būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām -  8 velosipēdiem.

Sīkāka informācija  par akcijas objektiem tiks publicēta aprīļa beigās akcijas mājas lapā un facebook lapā @KaiminiZemgale

Informāciju sagatavoja:

Inese Turkupole-Zilpure