Izglītība Pašvaldība
autobuss

PAPILDINĀTS: Finanšu komitejas sēdē jautājums par autobusu iegādi tika izņemts no darba kārtības, sakarā ar abu pretendentu piedāvājuma atsaukšanu. Bauskas novada pašvaldība tuvākajā laikā izsludinās jaunu iepirkumu divu citu autobusu iegādei.

Lai plānveidīgi un pakāpeniski atjaunotu Bauskas novada pašvaldības skolēnu pārvadājumu autobusu parku, līdz ar to samazinot  transporta ekspluatācijas izdevumus un uzlabojot transportlīdzekļu funkcionalitāti, kā arī pārvadājumu drošību, plānots iegādāties divus autobusus Bauskas apvienības un Vecumnieku apvienības pārvalžu organizētajiem skolēnu pārvadājumiem.

Bauskas novada pašvaldībā viens no skolēnu pārvadājumu organizēšanas veidiem ir izglītojamo pārvadājumi ar pašvaldības īpašumā esošo transportu. Skolēnu pārvadājumos izmantotais autoparks ir novecojis un to uzturēšanai nepieciešami būtiski ieguldījumi.

Kopējās plānotās transporta iegādes izmaksas ir 196 867 EUR, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Pašvaldības līdzfinansējums ir 19 687 EUR, aizņēmums 177 180 EUR. Autobusu iegādei plānots ilgtermiņa aizņēmums no Valsts kases 177 180 EUR apmērā ar tās noteikto procentu likmi uz 7 gadiem.