Der zināt

Šodien, 22. decembrī, Bauskas Valsts ģimnāzijā svinīgā Ziemassvētku pasākumā tika pasniegti augstākie rakstiskie Bauskas novada pašvaldības apbalvojumi “Bauskas novada pašvaldības Goda raksts”.

Apbalvojums par ilggadēju teicamu pedagoģisko darbību, nozīmīgu ieguldījumu vēstures mantojuma popularizēšanā un aktīvu dalību starptautiskos projektos pasniegts Sarmītei Ābelniecei. Darba stilu raksturo prasīgums, izglītojamo ieinteresēšana ikdienas darbā, prasmes iesaistīt mācību darbā skolēnus ar dažādiem zināšanu un prasmju līmeņiem. Pedagoģe pati atzīst, ka viņu fascinē skolēni, kurus interesē mācību process, kuri vēlas mācīties un lietot iegūtās zināšanas.

Apbalvojums par nozīmīgu ieguldījumu izglītības jomā, pilnveidojot metodisko darbu un veicinot jauno tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā pasniegts Lāsmai Krastiņai. Lāsmu raksturo vēlme neapstāties pie sasniegtā, bet allaž meklēt jaunas izaugsmes iespējas. Lāsma Krastiņa, vadot mācību procesu, veiksmīgi realizē kompetenču pieeju, motivējot izglītojamos uz aktīvu, pētniecisku un radošu darbību, izmanto gan jaunāko tehnoloģiju priekšrocības, gan organizē nodarbības ārpus skolas.

Apbalvojums par ilggadēju prasmīgu pedagoģisko darbību, motivējot skolēnus augstiem sasniegumiem pasniegts Mudītei Savickai. Mudīte ir precīza, noteikta savās prasībās, ar augstu atbildības sajūtu. Viņai ir profesionāla sadarbība ar pedagogiem, uzklausa viņu viedokli, ieteikumus, rod kopīgus risinājumus, ir atsaucīga un iejūtīga kolēģe.  Kā skolotāja viņa ir apzinīga, mērķtiecīga, prasīga un radoša.

Beāte Kate Hegenbarte,
sabiedrisko attiecību speciāliste