Der zināt
Piešķir līdzekļus ziedojumam Malinas pašvaldībai

Domes sēdē deputāti vienprātīgi atbalstīja lēmumu piešķirt finanšu līdzekļus 14 500 EUR apmērā ziedojumam Malinas pašvaldībai (Ukrainas Republika) 35 kilovatu dīzeļdegvielas ģeneratora iegādei. Izdevumi tiks segti no Bauskas novada pašvaldības 2023. gada pamatbudžeta līdzekļiem.
Bauskas novada pašvaldība 2022. gada 4. jūnijā ir noslēgusi sadraudzības līgumu ar Malinas pašvaldību (Ukrainas Republika) ar mērķi stiprināt savstarpējās attiecības starp tautām, reģioniem un pašvaldībām un sekmēt produktīvas, daudzpusīgas un izaugsmi rosinošas sadarbības attīstību starp vietējām kopienām.
Krievijas izraisītā kara dēļ pašlaik pilsētā joprojām nav droši, raķešu uzlidojumu trauksmes brīdinājumi tiek saņemti katru dienu. Malinas izpostītās kritiskās infrastruktūras dēļ ir problēmas ar energoapgādi. Elektrības trūkums liedz iespēju pilsētā nodrošināt arī ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus.

Bauskas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa