Der zināt
Piešķir papildu finansējumu investīciju projekta «Viļa Plūdoņa muzeja dzīvojamās mājas restaurācija» īstenošanai

Augusta Bauskas novada domes sēdē deputāti atbalstīja piešķirt papildu 94 284,54 eiro finansējumu projekta “Viļa Plūdoņa muzeja dzīvojamās mājas restaurācija” īstenošanai. Papildu finansējumu projekta īstenošanai paredzēts piešķirt no  2023.gada budžeta.

2022.gada 5.jūlija Bauska novada pašvaldība saņēma SIA “WARSS+” vēstuli, kurā uzņēmējs informēja par to, ka piedāvājums Viļa Plūdoņa muzeja dzīvojamās mājas restaurācijai tika sagatavots pilnīgi citos apstākļos, t.i., pirms karadarbības sākšanās Ukrainā un ar to saistīto izmaksu pieaugumu faktiski visos segmentos, kā arī ievērojot paredzamo cenu pieaugumu tuvākajā nākotnē un SIA “WARSS+” nevar nodrošināt kvalitatīva darba veikšanu iepriekš plānotā finansējuma ietvaros un objektīvu iemeslu dēļ atsakās noslēgt līgumu par Viļa Plūdoņa muzeja dzīvojamās mājas restaurācijas darbu veikšanu.

Saskaņā ar atklātā konkursa “Viļa Plūdoņa muzeja dzīvojamās mājas restaurācija” komisijas 2022.gada 15.augusta  sēdes protokolu Nr. 4 par pretendenta iesniegtā skaidrojuma izskatīšanu, saimnieciski visizdevīgākā piedāvājuma noteikšanu, izslēgšanas nosacījumu pārbaudi un lēmuma pieņemšanu par iepirkuma uzvarētāju Viļa Plūdoņa muzeja dzīvojamās mājas restaurācijas darbu izmaksas ir 389 963,76, neieskaitot PVN 21 %.

Kopējās plānotās būvdarbu izmaksas investīciju projekta “Viļa Plūdoņa muzeja dzīvojamās mājas restaurācija” īstenošanai plānotas 471 856,15 EUR, ieskaitot PVN 21%.

Bauskas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa