līdzfinansējums Bauskas novada pašvaldība

2023.gada 18.aprīlī Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs organizēja līdzfinansējuma projektu konkursa „Īsteno savu ideju Bauskas novadā!” pretendentu tikšanos ar vērtēšanas komisiju. Konkursa dalībnieki prezentēja savas biznesa idejas un atbildēja uz komisijas jautājumiem.

Ieteikumu bija daudz un tikšanās ar komisiju notika visu dienu. Lai komisija gūtu visaptverošu priekšstatu par idejas nozīmīgumu, pretendenti bija sagatavojuši gan prezentācijas, gan prototipus savai plānotajai biznesa darbībai. Prieks, ka pretendentu idejas aptver ne tikai Bauskas pilsētu, bet visu Bauskas novadu, jo interesantas biznesa projektu prezentācijas bija gan no Iecavas, gan Rundāles, gan Vecumniekiem.

Inovatīvas idejas sniegtas dažādās nozarēs tūrismā, ražošanā, pakalpojumu sniegšanā dažādās jomās.

Konkursa dalībnieki – finansējuma pretendenti, iepazīstinot ar savu ideju, vienoti apgalvoja, ka saimniecisko darbību uzsāks, neatkarīgi no tā, vai saņems pašvaldības līdzfinansējumu. Idejas ir izsapņotas un projekta pieteikuma sagatavošana ir sniegusi motivāciju ieceri īstenot.

Projekta pieteikumu veido divas daļas: idejas teorētiskais apraksts un finanšu plūsmas prognoze, tādējādi pretendentiem ir iespēja saskatīt skaidrāku kopainu uzņēmējdarbības veiksmīgai uzsākšanai.

līdzfinansējums divi

Pēc ideju prezentācijām tuvākajā laikā notiks līdzfinansējuma projektu konkursa „Īsteno savu ideju Bauskas novadā!” vērtēšanas komisijas sēde, kas lems par pašvaldības līdzfinansējumu  3000 EUR līdz 5000 EUR apmērā biznesa idejas realizēšanai.