Pašvaldība Maksas pakalpojumi
skolas ēdnīcā

Bauskas novada pašvaldības izglītības iestādēs ir izvērtētas izglītojamajiem un darbiniekiem sniegto ēdināšanas pakalpojumu izmaksas.

Gan darba algas izmaiņas 2023. gadā, gan energoresursu un komunālo pakalpojumu izmaksu pieaugums ir ietekmējis ēdināšanas pakalpojumu izmaksu palielinājumu.

Pašvaldības Finanšu komitejas deputāti 24. augusta sēdē lems par jauniem ēdināšanas pakalpojumu izcenojumiem Bauskas pirmsskolas izglītības iestādē (PII) „Saulespuķe”, Rundāles PII „Mārpuķīte”, Iecavas PII „Dartija” un „Cālītis”, Valles PII „Cielaviņa”, Iecavas pamatskolā, Misas pamatskolā, Valles pamatskolā, Vecumnieku vidusskolā un Zālītes speciālajā pamatskolā.

Pēc tam lēmuma projekts vēl jāapstiprina Bauskas novada domes sēdē.

Plānots, ka jaunie ēdināšanas maksas pakalpojumu izcenojumi stāsies spēkā 2023. gada 1. septembrī.