Vecumnieki

Vecumnieku pagasta iedzīvotājiem un viesiem jārēķinās ar būtiskām satiksmes izmaiņām. Sakarā ar ceļa remontdarbiem, no 14. augusta tiks slēgta piekļuve no Bauskas ielas uz vairākiem blakus esošajiem ceļiem. Slēgšana ietekmēs piekļuvi Kalna ielai, Dīķa ielai, Ceriņu ielai un Sporta ielai. Iedzīvotāji tiek aicināti izmantot alternatīvus maršrutus izmantojot Skolas ielu.

Šie satiksmes ierobežojumi ir nepieciešami, lai nodrošinātu kvalitatīvu ceļa seguma atjaunošanu, kā arī ar infrastruktūru saistītu darbu veikšanu.

Paredzams, ka remontdarbi tiks pabeigti 15. septembrī un pēc to pabeigšanas satiksme tiks atjaunota.

Pašvaldība lūdz sapratni un pacietību no iedzīvotāju puses šajā laikā, uzsverot, ka visas veiktās darbības ir vērstas uz infrastruktūras uzlabošanu un iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanu.

Jautājumu gadījumā, par izmaiņām satiksmē, iedzīvotāji tiek aicināti sazināties ar Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītājas vietnieku.

Ingars Štelfs

Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītājas vietnieks - Pieņemšanas laiks: P. 9.00 - 12.00 pēc iepriekšēja pieraksta
ingars.stelfs [at] bauskasnovads.lv