Vecumnieku apvienības pārvalde
Vecumnieki

Septembris Vecumniekos iezīmējies ar dižu jubileju – savas dzīves simto gadadienu šodien atzīmē Jānis Liģeris. Viņu sveica Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja Dace Šileika un Vecumnieku pagasta vadītājs Lauris Mediņš, dāvājot naudas balvu un ziedus.

Jāņa kungs ir možā noskaņojumā un pie labas veselības. Ikdienā guļot ļoti daudz kā mazs bērns, bet vēl pirms gada esot aktīvi saimniekojis piemājas dārziņā.

Mēs lepojamies ar mūsu pagasta iedzīvotāju un novēlām Jāņa kungam veselību, možu garu un mundrumu, daudz saulainu un sirsnīgu brīžu, klātesot tuviem cilvēkiem!

Ir ļoti liels prieks un gandarījums ka Vecumnieku pagastā varam svinēt tik lielas un nozīmīgas jubilejas. Sveicam Jāni Liģeri 100 gadu jubilejā!