Vecumnieku apvienības pārvalde
Skaistkalne

Lai labiekārtotu ciemata teritoriju,  Vecumnieku apvienības pārvalde ir noslēgusi līgumu ar SIA "MDC Būve" par Multifunkcionāla laukuma izbūvi īpašumā Kurmenes iela 1, Skaistkalne. Būvdarbi tiks veikti saskaņā ar SIA “RŪĶIS AG” izstrādāto būvdarbu organizācijas projektu. Kopējās būvdarbu izmaksas ir 44370,70 eiro + PVN.

Paredzēts izbūvēt multifunkcionālu laukumu, kurš tiks izmantots kā automašīnu stāvlaukums, kā arī laukums dažādu pasākumu rīkošanai.

Laukums pieslēgsies iepriekš izbūvētai nobrauktuvei no valsts vietējā autoceļa VI003 Ozolaine-Skaistkalne-Straumes (Kurmenes iela) uz īpašumu Kurmenes iela 1 un esošajam bruģētajam gājēju celiņam.

Projekta galvenās aktivitātes ir bruģēta laukuma izveide, zemes izlīdzināšana un apzaļumošana.

Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2023. gada beigām.

Iedzīvotāji aicināti ievērot būvdarbu laikā noteikto satiksmes un gājēju kustības organizāciju.