Bauska Sabiedrība Policija
Policija

Naktī uz 20. aprīli Bauskā Ošu ielā, Zaļajā ielā un Pļavu ielā konstatētas kopumā 12 automašīnas ar durtām riepām. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa amatpersonas šobrīd strādā notikuma vietā un skaidro notikušā apstākļus. Vienlaikus Valsts policija aicina atsaukties personas, kurām ir jebkāda informācija saistībā ar notikušo vai cita apstākļu noskaidrošanai noderīga informācija, zvanot pa tālruni 110 vai +371 28621716.

IValsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirknī sākotnēji tika saņemta informācija par vienu bojātu automašīnu Bauskā, Ošu ielā, kad cietušais neilgi pirms pulksten 8.00 konstatēja savai automašīnai izdurtas riepas. Likumsargiem ierodoties norādītajā vietā, konstatēts, ka šajā adresē kopumā šādā veidā bojātas piecas automašīnas.

Neilgu brīdi vēlāk saņemta informācija par to, ka konstatētas izdurtas riepas vēl diviem transportlīdzekļiem netālu esošajā Zaļajā ielā, kur likumsargi konstatēja kopumā četras bojātas automašīnas, kā arī mirkli pēc pulksten 8.00 Pļavu ielā fiksētas vēl trīs automašīnas ar izdurtām riepām.

Valsts policijas amatpersonas šobrīd strādā notikuma vietās un skaidro notikušā apstākļus, tostarp pārskatot apkārtnē esošo videokameru ierakstus. Vienlaikus Valsts policija aicina atsaukties personas, kuru rīcībā ir kāda informācija par notikušo vai cita apstākļu un iespējamās vainīgās personas noskaidrošanai noderīga informācija, ziņot policijai pa tālruni 110 vai +371 28621716.