Būvdarbi Iecava
Audrupu ceļš

Bauskas novada pašvaldība jūnijā ir saņēmusi pozitīvu atzinumu par finanšu aizņēmumu no Valsts kases, līdz ar to jau šonedēļ plānots uzsākt autoceļu pārbūvi divos objektos Iecavas pagastā: Zālītē autoceļa A9 posmā Dārza iela-Cielavas-Bružas-P93 un Dārza ielas posmā no Dzintaru ielas līdz autoceļam P93, kā arī Audrupos autoceļa A10  posmā V1040-Smiltaiņi-Audrupi-Jaunsvirkaļi. Autobraucējus aicinām būt uzmanīgiem, jo būvniecības darbu laikā ir gaidāmas satiksmes organizācijas izmaiņas.

Abos objektos 2023. gadā ir veikta autoceļu pārbūves 1. kārta, proti, izbūvēta minerālmateriālu nesošā virskārta, noņemts nomaļu grunts uzaugums, izbūvēti drenāžas tīkli, veikta esošo sāngrāvju tīrīšana un jaunu caurteku izbūve. Šogad pārbūves 2. kārtā tiks izbūvēta karstā asfalta dilumkārta visā ceļu posmu garumā, uzstādīts ceļa aprīkojums un labiekārtota piegulošā teritorija.

Būvniecības darbus abos objektos saskaņā ar veikto iepirkumu veiks SIA „Ceļu būvniecības sabiedrība „IGATE””.

Bauskas novada pašvaldības investīciju projekta “Autoceļa A9 „Dārza iela-Cielavas-Bružas-P93, Dārza ielas posms no Dzintaru ielas līdz autoceļam P93 2. kārta” pārbūve” kopējās izmaksas ir 433 769,77 eiro ar PVN, tostarp ilgtermiņa aizņēmums no Valsts kases 368 704,30 eiro un pašvaldības līdzfinansējums 65 065,47 eiro.

Investīciju projekta “Autoceļa A10 “V1040-Smiltaiņi-Audrupi-Jaunsvirkaļi 2. kārta” pārbūve” kopējās izmaksas ir 363 662,87 eiro ar PVN, tostarp ilgtermiņa aizņēmums no Valsts kases 309 113,44 eiro un pašvaldības līdzfinansējums 54 549,43 eiro. Abus projektus paredzēts pabeigt šogad.