Vecumnieku apvienības pārvalde
Stelpes pagasta nodaļa

Sākot ar nākamo nedēļu, Stelpes pagasta nodaļa apmeklētājus pieņems jaunās telpās – “Stelpes pamatskola”, Stelpe.

Pašlaik telpas tiek iekārtotas un pielāgotas darba vajadzībām, kā arī tiek pārvests viss darbam nepieciešamais aprīkojums un dokumentācija. Savukārt jau no pirmdienas, 6. novembra, Stelpes pagasta nodaļa apmeklētājus pieņems jaunajās telpās.

Dace Stallīte norāda, ka sakarā ar pārcelšanos, pagaidām ar darbiniekiem var sazināties pa mobilajiem tālruņiem vai e-pastā. Kontaktinformācija pašvaldības mājas lapā www.bauskasnovads.lv .

Jaunajās telpās Stelpes pagasta nodaļa piedāvās visus līdz šim pieejamos pakalpojumus un speciālistus.

Pirmajā stāvā:

• Kase;
  • Sociālā darbiniece Oksana Bartkeviča. Pieņemšanas laiks:
    • Pirmdienās 9.00-17.00
    • Trešdienās 9.00-17.00
    • Piektdienās 9.00-16.00
    • vai pēc iepriekšēja pieraksta.
  • Bāriņtiesas locekle Ieva Mediņa. Pieņemšanas laiks:
    • otrdienās 9.00-12.00

Otrajā stāvā:

• Stelpes pagasta nodaļas vadītāja Dace Stallīte;
  • Izglītības speciāliste Vija Beļūna;
  • Lauku attīstības konsultants Kristaps Stallīts. Pieņemšanas laikiem lūdzam seko līdzi pašvaldības mājaslapā.
attēls