Izglītība Bauskas novada pašvaldība
Mūzikas un mākslas laureāti
Foto autore: Iveta Lavrinoviča

29. maijā Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolā notika skaists un svinīgs Bauskas novada pašvaldības notikums - četru novada mūzikas un mākslas skolu konkursu laureātu un viņu skolotāju godināšana.

Bauskas novada tencinājumus saņēma Bauskas Mūzikas un mākslas skolas, Iecavas Mūzikas un mākslas skolas, Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienības Mūzikas un mākslas skolas un Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi.

Mūzikas un mākslas laureāti Vecumnieku MMS

Pirmo reizi šāds pasākums tika rīkots atsevišķi no vispārizglītojošajām skolām, suminot tikai mūzikas un mākslas skolu laureātus. Šogad tika sumināti 115 gan reģiona, gan valsts un arī starptautisku konkursu laureāti, kurus sagatavojuši 49 pedagogi. Šogad pirmo reizi tika sveikti dueti un trio kolektīvi, kā arī pedagogi, kuri ir sagatavojuši lielākus kolektīvus.

Laureātiem koncerts VMMS

Daudzi audzēkņi saņēma tencinājumus par godalgotām vietām un Atzinībām vairākos konkursos. Visvairāk godalgu (sešas) saņēmis Iecavas Mūzikas un mākslas skolas audzēknis Bruno Manuels Vēvers,  pa četrām - Bauskas Mūzikas un mākslas skolas audzēknis Mefodijs Kurdiševs un  Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkne Anna Jansone.

Muzicē laureātu koncertā 29_05