Vecumnieku apvienības pārvalde
attēls

Zelta kāzu jubileju 2. februārī svin Anna un Dainis Dumpji. Kāzu jubilejā pāri sveica Vecumnieku pagasta nodaļas vadītājs Lauris Mediņš un Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Elga Kaļķe, dāvinot ziedus un Bauskas novada pašvaldības naudas balvu.

Anna un Dainis iepazinušies Beibežos, kur abi tolaik strādāja. Dainis uz Beibežiem bija nosūtīts darba darīšanās, bet Anna strādāja Beibežu bērnudārzā par auklīti. Pēc nepilna gada svinētas kāzas Vecumnieku ciema padomē.

Annas dzimtā puse ir Stelpe, savukārt Daiņa - Iecava. Pāra Zelta gadi aizritējuši Vecumnieku pagastā, kur abi kopā izaudzinājuši trīs dēlus un divas meitas.

Vaicājot, vai pāris atzīmē kāzu jubilejas, jaunākā meita atminas, ka vecāku 40 gadu kāzu jubileja tika atzīmēta “Lido” atpūtas centrā.

Novēlam pārim veselību, saticību un prieku turpmākajos kopdzīves gados!