Uzņēmējdarbība
LinKed Bauskas novads

Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs 24. aprīlī organizē tiešsaistes apmācības “Kā izveidot veiksmīgu LinkedIn kontu, lai tas palīdzētu sasniegt Tavus mērķus”.

Apmācības paredzētas ne tikai uzņēmējiem, bet ikvienam interesentam, lai izveidotu savu LinkedIn kontu, kas prezentētu katru vislabākajā gaismā. Lai apmeklētu apmācības, nekādas iepriekšējas specifiskas zināšanas nav nepieciešamas, tikai dators vai cita viedierīce ar interneta pieslēgumu, jo apmācības notiks tiešsaistē.

Ar tēmām:

• Kādiem mērķiem un kāpēc izmantot LinkedIn?;
  • Kā izveidot veiksmīgu LinkedIn kontu privātpersonām un uzņēmumiem, lai tas palīdzētu Tev sasniegt Tavus mērķus?;
  • Kā komunicēt LinkedIn, lai veidotu kontaktu loku un atpazīstamību un, kas ir svarīgi, lai Tavus ierakstus redzētu vairāk cilvēku?;
  • Kā LinkedIn izmantot uzņēmuma vajadzībām, lai popularizētu savu uzņēmumu un tā sniegtos pakalpojumus / piedāvātās preces?;
  • LinkedIn papildus rīki, kurus izmantot, savā labā.;
  • Kādas ir reklāmas iespējas LinkedIn un kas jāzina, lai izveidotu veiksmīgu reklāmu atbilstoši Taviem biznesa mērķiem;
  • Kā atrast potenciālos darbiniekus vai sadarbības partnerus un klientus, izmantojot LinkedIn?

iepazīstinās digitālā mārketinga speciālists Kaspars Elcis, kas šajā nozarē darbojas jau vairāk kā sešus gadus. Šajā periodā Kaspars ir strādājis gan reklāmas aģentūrā darbā ar klientiem, gan arī kā uzņēmuma darbinieks, pārvaldot konkrētā uzņēmuma digitālā mārketinga kanālus. Ikdienā papildus K. Elcis vada digitālā mārketinga apmācības, savus privātos projektus un uzņēmumu, kā arī palīdz citiem uzņēmumiem kā freelance speciālists/konsultants.

Kaspara pieredze ietver digitālā mārketinga stratēģijas un analītikas izveidi, PPC (maksas par klikšķi reklāmas veidu), sociālo mediju pārvaldību un saziņu, CRO (mājaslapas konversijas uzlabošana), e-pasta mārketingu (ar e-pasta automatizācijas piltuvju/kampaņu izstrādi) un mārketinga personalizāciju, kā arī dažādas citas mārketinga darbības, kuras ikdienā ir nepieciešamas ikvienam uzņēmumam digitālajā vidē.

Savas karjeras laikā K. Elcis ir strādājis ar tādiem zīmoliem kā, PwC jeb PricewaterhouseCoopers, airBaltic, Catchbox, Ferratum Bank, SweepBank, Betsafe, TripThis u.c.

Piesakies apmācībām, reģistrējoties www.ej.uz/linkedinapmacibas un iegūsti neatsveramas zināšanas, kā uzlabot savas iespējas darba vidē.

Apmācības finansē Bauskas novada pašvaldība.