Veselība
Bauskas slimnīcas filiāļu logo

Veicot nepieciešamos priekšdarbus, lai veidotu vienotu veselības aprūpes ekosistēmu Bauskas novadā un nodrošinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, kvalitāti un daudzveidību, oktobra sākumā Veselības inspekcijas pārziņā esošajā ārstniecības iestāžu reģistrā reģistrētas SIA “Bauskas slimnīca” filiāles Iecavā un Vecumniekos.

No 10. oktobra pieraksta un norēķinu iespējas Bauskas slimnīcā un tās filiālēs Iecavā un Vecumniekos būs vienotas.

Elektroniskās pieraksta iespējas:

• elektroniski rakstot: registratura@bauskasslimnica.lv;
• mājaslapā: www.bauskasslimnica.lv/lv/e-pieraksts;
www.eveselibaspunkts.lv.

Pieraksta iespējas zvanot:

Vienotais pacientu pieraksta tālrunis – +371 63923433;
Pacientu ērtībai vēl līdz 1. novembrim Iecavas un Vecumnieku filiāli būs iespējams sazvanīt arī pa līdz šim ierasto kontakttālruņu numuriem:
Iecavā +371 63941481 un Vecumniekos +371 63976126.

Pieraksta iespējas klātienē:

klātienē veikt pierakstu uz kādu no pakalpojumiem varēs gan reģistratūrā klientu apkalpošanas centros Bauskas slimnīcā, gan tās filiālēs Iecavā un Vecumniekos, neatkarīgi no veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanas adreses (piemēram, Bauskas slimnīcas KAC varēs veikt pierakstu uz konsultāciju vai izmeklējumu Iecavas filiālē).

Norēķini par pakalpojumiem:

- skaidrā naudā vai ar maksājumu karti pakalpojuma saņemšanas vietā klientu apkalpošanas centros;

- ar pārskaitījumu:

AS “SEB Banka”, kods: UNLALV2X, konts: LV54UNLA0029700142810

AS “Swedbank”, kods: HABALV22, konts: LV46HABA0001402050200

Bauskas slimnīca pievērš īpašu rūpību un uzmanību tam, lai filiālēs Vecumniekos un Iecavā nodrošinātu ne tikai esošo pakalpojumu nepārtrauktību, bet ieviestu un nodrošinātu arvien jaunas ārstniecības un diagnostikas iespējas iedzīvotājiem. Iecavas filiālē jau iespējams veikt pierakstu pie jauniem speciālistiem: dermatoloģes Lauras Agneses Pauliņas, ultrasonogrāfijas (USG) speciālistes Annas Krasiļņikovas, pneimonologa Rūdolfa Vildes. Tuvākajā laikā Iecavas filiālē plānots nodrošināt arī neiroķirurga un oftalmologa konsultācijas, kā arī rentgena izmeklējumu pieejamības pilnveidošanu.

Lai iedzīvotāji būtu informēti gan par pārmaiņu procesu aktualitātēm, gan jaunajiem pakalpojumiem, aicinām sekot Bauskas slimnīcas un filiāļu jaunumiem un aktuālajai informācijai sociālo mediju kontos (Facebook: Bauskas slimnīca, SIA ‘‘Bauskas slimnīca’’ filiāle “Iecava”, SIA ‘‘Bauskas slimnīca’’ filiāle “Vecumnieki’’, Instagram: Bauskas slimnīca) un mājaslapā www.bauskasslimnica.lv.

Jau ziņots, ka 2024. gada 25. jūlija Bauskas novada pašvaldības domes sēdē tika pieņemts lēmums par Bauskas novada pašvaldības aģentūras “Iecavas veselības centrs” reorganizāciju.