Der zināt
Turpmāk ceļazīmes un citu satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzstādīšana un noņemšana jāsaskaņo ar pašvaldību

Sākot ar 2023. gada 1. janvāri stājušies spēkā grozījumi Ceļu satiksmes likumā - ceļa pārvaldītājs atļauju satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzstādīšanai un noņemšanai, izņemot darbības uz valsts autoceļiem, saskaņo ar attiecīgo pašvaldību, ja tajā ir izveidota attiecīgā struktūrvienība, visos citos gadījumos atļauju saskaņo ar VSIA Latvijas Valsts ceļi.

Satiksmes organizācijas tehniskie līdzekļi ir ceļazīmes, ātruma ierobežojošie vaļņi u.c. Tas nozīmē, ka turpmāk gadījumos, kad nav plānoti būvdarbi un nav nepieciešams būvprojekts, bet ir vēlme uzstādīt ceļazīmes iekšpagalmos, ātruma ierobežojošo valni u.c., saskaņojumi ir jāsaņem Bauskas novada pašvaldībā.

Saskaņā ar Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora rīkojumu Nr.2022/8.2/237, izpilddirektora vietnieks Jānis Kalinka ir noteikts par atbildīgo amatpersonu, kurš saskaņo satiksmes organizēšanas tehnisko līdzekļu izvietošanu vai īslaicīgu izmaiņu veikšanu satiksmes organizācijā Bauskas novada pašvaldībā.

Kontaktinformācija:
Jānis Kalinka, tālr. +371 63963973, +371 29111783 vai e-pastā: janis.kalinka@bauska.lv

Bauskas novada pašvaldība