Der zināt

Bauskas novada pašvaldība informē, ka 30. jūnijā pieņemts iepirkuma komisijas lēmums par Vītolu un Salātu ielas iekšpagalma bērnu rotaļu laukuma izbūvi. Par piemērotāko pretendentu izvēlēts SIA “GoPlay” par līgumcenu 38 701,81 eiro bez PVN.

Līgums noslēgts 2022. gada 13. jūlijā. Informējam, ka izpildītājs ir sācis iekārtu izgatavošanu. Rotaļu iekārtas varētu būt gatavas augusta beigās. Iekārtas plānots uzstādīt septembrī.

Atgādinām, ka par valsts budžeta finansējumu paredzēts uzstādīt deviņas rotaļu iekārtas, trīs soliņus ar atkritumu urnām un atjaunot smilšu segumu.

Šobrīd Vītolu un Salātu ielas iekšpagalmā šobrīd atrodas trīs rotaļu iekārtas: šūpoles, rāpšanās tīkls un rotaļu komplekss. Pašvaldībai ir ierosinājums šīs iekārtas demontēt, salabot un uzstādīt vēl līdz šim ar rotaļu laukuma elementiem neaprīkotā vietā vai arī papildināt kādu no esošajiem rotaļu laukumiem Bauskas novadā.