Pašvaldība
web

Pirmdien, 1. jūlijā, oficiāli tiek uzsākts Lauksaimniecības datu centra (LDC) un Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) pilotprojekts.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Lauksaimniecības datu centrs (LDC) sadarbībā pašvaldībām Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) tīklā organizē pilotprojektu.

2024. gada jūlijā – decembrī tiks organizēta LDC darbinieka klātienes pieņemšana VPVKAC telpās 1 – 2 reizes mēnesī, lai nodrošinātu iespēju klientiem – ganāmpulku, novietņu un dzīvnieku turētājiem attālākos reģionos – saņemt LDC pakalpojumu tuvāk dzīvesvietai.

LDC konsultanti būs pieejami 21 pašvaldību 53 VPVKAC.

Bauskas novadā pakalpojumus varēs saņemt no augusta:

• Bauskas VPVKAC, Uzvaras iela 1, Bauska;
  • Gailīšu VPVKAC, Sporta iela 3, Uzvara, Gailīšu pag.;
  • Misas VPVKAC, Misas tautas nams, Misa, Vecumnieku pag.;
  • Valles VPVKAC, Liepu iela 15, Valle;
  • Skaistkalnes VPVKAC, Skolas iela 1, Skaistkalne;
  • Svitenes VPVKAC, Gaismas, Svitene.

Vienlaikus LDC apmācīs VPVKAC darbiniekus, lai 2025. gadā pakalpojumu varētu sniegt paši VPVKAC konsultanti. Tāpat tiks izvērtēta iespēja turpmāk piedāvāt klientiem sazināties ar LDC speciālistiem video konsultācijas veidā.

Projekta realizācija dos pievienoto vērtību arī reģionālajai attīstībai, veicinot valsts pārvaldes un pašvaldību sadarbību klientu apkalpošanas jomā, publiskajā sektorā stiprinot uz klientu vērstu personalizētu saziņu un pakalpojumu saņemšanu daudzkanālu režīmā.