Dubultās virsmas apstrāde Vecumniekos

Vecumnieku apvienības pārvalde turpina dubultās virsmas apstrādi grantētajām pašvaldības ielām, tādējādi nodrošinot asfaltam līdzīgu segumu ar ūdens atvadi no seguma virsmas un novēršot putekļu veidošanos.

Šonedēļ, dubultās virsmas apstrāde, tiek uzsākta Vecumnieku pagasta Baložu ielai, paredzot finansējumu 29778,60 EUR bez PVN.

Dubultās virsmas apstrādes darbus veic SIA "LV ROADS". Būvdarbu izpildes termiņš ir 3 (trīs) mēneši no līguma noslēgšanas dienas.

Lielākie ieguvēji būs iedzīvotāji, kuri dzīvo ceļa tuvumā, jo segums pilnībā novērš ceļa putēšanu, savukārt autovadītājiem tiek nodrošināti komfortabli braukšanas apstākļi.

Jāatgādina, ka dubultās virsmas apstrāde ir virsmas uzturēšanas metode, nevis seguma rekonstrukcija, tādēļ pret to ir jāizturas saudzīgāk nekā pret asfaltētu ceļu. Uz šādi apstrādātiem ceļu posmiem ir jāievēro masas ierobežojumi.