Vecumnieku apvienības pārvalde Vide
Vecumniekos uzstādīts brīvkrāns

Saglabājoties siltiem laikapstākļiem, Vecumniekos pie tautas nama, uzstādīts dzeramā ūdens krāns jeb brīvkrāns, no kura iedzīvotāji un viesi var veldzēties ar tīru dzeramo ūdeni.

Pie jaunā brīvkrāna var padzerties pats vai piepildīt līdzpaņemto ūdens pudeli. Publiski atkārtoti uzpildot ūdens pudeles, sabiedrība tiek veicināta samazināt vides piesārņojumu un ietaupīt naudu, jo ūdens pieejams bez maksas. Brīvkrāns ir veidots tādā augstumā, lai tas būtu pieejams arī cilvēkiem ratiņkrēslos.

Kā uzpildīties?

1. Piespied pogu un atlaid;
  2. Nedaudz notecini ūdeni, lai iztek tas, kas sastāvējies;
  3. Uzpildi savu ūdens pudeli;
  4. Droši padzeries un uzpildies vēl.

Ūdens pats beigs tecēt.

Vecumniekos uzstādīts brīvkrāns

Brīvkrāna uzstādīšanu veica Vecumnieku apvienības pārvalde sadarbībā ar SIA  “Mūsu saimnieks”. Brīvkrāns ir pieslēgts centralizētajam ūdensvadam nodrošinot kvalitatīvu, normatīviem aktiem atbilstošu dzeramo ūdeni.