Vecumnieku apvienības pārvalde
attēls

Lai veicinātu iespējas iedzīvotājiem  ērtā un videi draudzīgā veidā atbrīvoties no liegabarīta atkritumiem, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” no 19. jūnija izvietos 8  lielgabarīta atkritumu bezmaksas nodošanas pagaidu punktus. Lielgabarīta atkritumu šķirošanas punkti Vecumnieku apvienības pārvaldes  iedzīvotājiem būs pieejami līdz vienai konteinera piepildīšanas reizei, pēcāk piepildītais konteiners tiks noņemts.

Lielgabarīta atkritumu pagaidu šķirošanas punktu atrašanās vietas:

• Vecumnieki,  Ceriņu ielā 17, pie katlumājas;
  • Misā pie garāžām;
  • Beibežu ciemā, blakus sadzīves konteineram;
  • Stelpē pie pagastmājas;
  • Bārbelē aiz pagastmājas;
  • Skaistkalnē pie pagastmājas;
  • Vallē, Liepu ielā 14, pie katlumājas;
  • Kurmenes ciemā.

Lielgabarīta atkritumus uz nodošanas punktiem iedzīvotāji var nogādāt visas diennakts laikā. Aicinām ievērot, ka nodot iespējams tikai lielizmēra atkritumus – dīvānus, skapjus, krēslus u.c. Netiks savākti citi atkritumu veidi, piemēram, dušas kabīnes, logi, durvis, podi u.c. Par citu atkritumu veidu nodošanas iespējām iedzīvotāji aicināti sazināties ar sava nama apsaimniekotāju vai SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centru.

Plašāka informācija par citiem SIA “Eco Baltia vide” pakalpojumiem, kā arī aktuālo informāciju iespējams atrast uzņēmuma mājaslapā www.ecobaltiavide.lv. Jautājumu gadījumā par elektronikas nodošanas punktu aicinām sazināties, zvanot pa tālr. 8717 vai rakstot uz e-pastu vecumnieki@ecobaltiavide.lv.