Der zināt
Veiktas izmaiņas Iepirkumu komisijas sastāvā

Bauskas  novada  pašvaldībā 2022.  gada  7. decembrī saņemts Iepirkumu komisijas locekles Gintas Krikščūnes iesniegums, kurā izteikts lūgums atbrīvot viņu no komisijas locekles amata pienākumu pildīšanas ar 2022. gada 30. decembri. Nolikuma  Nr. 32  „Bauskas  novada pašvaldības  Iepirkumu  komisijas  nolikuma”  11. punkts  nosaka,  ka  komisijas  sastāvu nosaka un apstiprina dome uz savas darbības pilnvaru laiku. Komisijas sastāvā ir 7 komisijas locekļi, attiecīgi ir bijis nepieciešams noteikt jaunu komisijas locekli.

Bauskas novada dome lēma atbrīvot  Gintu  Krikščūni  no  Iepirkuma  komisijas  locekļa pienākumiem  ar  2022. gada 30. decembri un iecelt Eviju Poļakovu Iepirkuma komisijas sastāvā ar 2023. gada 2. janvāri.

Bauskas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa