Pašvaldība
Vides un attīstības komitejas sēdes darba kārtība

2022.gada 16.jūnijā plkst. 13:00
Uzvaras iela 1, Bauska

1. Par Bauskas novada domes saistošo noteikumu “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Bauskas novadā” apstiprināšanu.
Ziņo: Ivars Romānovs
Uzaicināti: Uģis Saukums

2. Par saistošo noteikumu “Par reklāmas izvietošanu publiskās vietās un pašvaldības nodevu par reklāmas izvietošanu Bauskas novadā” apstiprināšanu.
Ziņo: Dace Putna

3. Par saistošo noteikumu “Saistošie noteikumi par aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Bauskas novadā” apstiprināšanu.
Ziņo: Evita Grigorjeva

4. Par Bauskas novada domes saistošo noteikumu “Bauskas novada pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas saistošie noteikumi” apstiprināšanu.
Ziņo: Jānis Kalinka

5. Par Bauskas novada domes saistošo noteikumu “Par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtību Bauskas novada pašvaldībā” apstiprināšanu.
Ziņo: Jānis Kalinka

6. Par grozījumiem Bauskas novada pašvaldības iestādes “Vecumnieku apvienības pārvalde” nolikumā.
Ziņo: Lauris Mediņš

7. Par grozījumiem Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas apvienības pārvalde” nolikumā.
Ziņo: Aleksandrs Gurkovskis

8. Par grozījumu Bauskas novada pašvaldības iestādes “Rundāles apvienības pārvalde” nolikumā.
Ziņo: Aigars Sietiņš

9. Par grozījumu Bauskas novada pašvaldības iestādes “Iecavas apvienības pārvalde” nolikumā.
Ziņo: Normunds Vāvers

10. Par grozījumiem Bauskas novada domes 2022.gada 27.janvāra lēmumā „Par augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas datubāzes uzturēšanas deleģēšanas līgumu slēgšanu”.
Ziņo: Gunita Vīgupa

11. Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā „Zaļā iela 14A”, Bauskā, Bauskas novadā.
Ziņo: Dace Platonova
Uzaicināti: SIA "KOOL LATVIJA"

12. Par mantisko ieguldījumu pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA „Bauskas slimnīca”.
Ziņo: Dace Stubure

13. Par atļaujas izsniegšanu spēļu zāles atvēršanai Salātu ielā 27A, Bauskā.
Ziņo: Linda Mežsarga
Uzaicināti: Dace Platonova

14. Par atļauju koku ciršanai ārpus meža Skaistkalnes Romas katoļu baznīcas īpašumā.
Ziņo: Lauris Mediņš

15. Par dzīvojamās mājas Vītolu iela 14, Bauskā pārvaldīšanas tiesību nodošanu mājas pārvaldniekam.
Ziņo: Agita Eglinska

16. Par nekustamā īpašuma Ziedoņu iela 5, Bauskā apgrūtinājuma dzēšanu.
Ziņo: Dace Stubure

17. Par nekustamā īpašuma “Miera iela 8”, Dāviņu pagastā apgrūtinājuma dzēšanu.
Ziņo: Dace Stubure

18. Par ceļa servitūta tiesības nodibināšanu nodrošinot piekļuvi nekustamajam īpašumam “Jaunlieldrēģeļi” Bārbeles pagastā.
Ziņo: Jānis Strēlis

Komitejas priekšsēdētāja: Laine Baha