Der zināt

Uz vakanto Zālītes speciālās pamatskolas direktora amatu, konkursa nolikuma noteiktajā kārtībā, tika izsludināts atklāts konkurss. 2022.gada 30.novembrī noslēdzās pieteikumu iesniegšana. Ar domes lēmumu izveidotā konkursa pretendentu vērtēšanas komisija, izvērtējot amata pretendentu atbilstību izvirzītajām prasībām, par piemērotu (par atklāta amata pretendentu konkursa uzvarētāju) atzina Gunti Jurkeviču, kura kandidatūru decembra domes sēdē vienbalsīgi atbalstīja visi Bauskas novada domes deputāti.

Guntis Jurkevičs jau iepriekš pildījis izglītības iestādes direktora amata pienākumus. Viņš vadīja Skrundas 1.vidusskolu, Jelgavas 4.vidusskolu un Olaines 2.vidusskolu, direktora amatā kopumā pavadot 13 gadus. Vairākus gadus Guntis pildījis Izglītības un zinātnes ministrijas, pēc reorganizācijas – Profesionālā un pieaugušo izglītības departamenta vecākā referenta pienākumus. Kopš 2019.gada ISMA vidusskolas  „Premjers”, Starptautiskās skolas „Premjers” administrācijas vadītājs.

Bauskas   novada  pašvaldības iestādes „Zālītes speciālā pamatskola” direktora amata pienākumus Guntis Jurkevičs sāks pildīt ar 2023.gada 2.janvāri. Iestādes direktora mēneša darba algas likme noteikta 1263 eiro apmērā.

Artūrs Dulbe,
Bauskas novada pašvaldības