Datums 8. augusts, 2024
Laiks9.00
Vieta Bauska, Uzvaras iela 1

2024. gada 8. augustā plkst. 09:00 (klātienē un attālināti)
Uzvaras iela 1, Bauska

1. Par finanšu līdzekļu piešķiršanu Bauskas novada pašvaldības iestādēm vētras radīto seku likvidēšanai.
    Steidzamības pamatojums: lai novērstu 2024. gada 11. jūlija vētras radītos postījumus, Bauskas novada pašvaldības iestādēm nepieciešams piešķirt finansējumu no Bauskas novada pašvaldības 2024. gada budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.
    Sekas, kas iestāsies, ja jautājums netiks risināts steidzami: tiks kavēta vētras radīto postījumu novēršana pašvaldības objektos.
    Ziņo: Ivars Romānovs
  2. Par finanšu līdzekļu piešķiršanu ziedojumam Malinas pašvaldībai.
    Steidzamības pamatojums: Bauskas novada pašvaldībā saņemts Malinas pašvaldības  (Ukrainas Republika) lūgums Bauskas novada pašvaldībai rast iespēju sniegt humanitāro palīdzību sakarā ar to, ka Ukrainā turpinās karš, kā rezultātā Malinas pašvaldības budžets ir nepietiekams, lai varētu nodrošināt visas sociālās vajadzības.
    Sekas, kas iestāsies, ja jautājums netiks risināts steidzami: tiks kavēta finanšu līdzekļu piešķiršana ziedojumam Malinas pašvaldībai (Ukrainas Republika).
    Ziņo: Ivars Romānovs